Pomiary światłowodów

Testy i Pomiary Wykonujemy testy sieci światłowodowych, m.in. mierzymy tłumienie linii światłowodowej, tłumienie spawów, odbicia na złączach,  lokalizujemy mikro- i makrozgięcia,  oraz możemy zlokalizować miejsce uszkodzenia światłowodów na odcinkach kabla do 160 km. Lokalizowanie uszkodzenia kabla: 150 zł netto Dysponujemy: – reflektometrem japońskiej firmy  ANDO (Yokogawa) – testy na fali 1310 i 1550nm. – lokalizatorem uszkodzeń w zakresie widzialnym widma optycznego – miernikiem mocy optycznej dla fal 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm i 1625nm  

Spawanie światłowodów

Spawanie światłowodów     Spawamy włókna światłowodowe MM i SM (G.651, G.652, G.653, G.654, G.655, G.656 G.657-włókna o pomniejszonym promieniu gięcia). Posiadamy sprzęt japońskiej firmy Sumitomo wykonujący połączenia o tłumieniu od 0,00 do 0,02 dB. Na życzenie klienta potwierdzamy parametry spawów pomiarem reflektometrycznym. Cena za spaw: od 15 zł netto z osłoną spawu. Testy i pomiar Wykonujemy testy sieci światłowodowych, m.in. mierzymy tłumienie linii światłowodowej, tłumienie spawów, odbicia na złączach,  lokalizujemy mikro- i makrozgięcia,  oraz możemy zlokalizować Więcej…

Serwis u klienta

Nie szukaj serwisów IT – stracisz czas i pieniądze. Zadzwoń do nas… Serwisant przyjedzie na miejsce, oceni możliwość naprawy sprzętu – wstępnie wyceni naprawę…. Jeżeli będzie trzeba zabierze twój komputer do serwisu a po naprawie odwiezie i uruchomi na miejscu…. Zapraszamy. Tel. 601 400 895