5 czerwca 2016

Bezprzewodowo

 

wireless-308829_640

Kiedy nie można wybudować połączeń i sieci kablowych, z pomocą przychodzi technologia bezprzewodowa.
Pomożemy Ci zbudować sieć w domu, na osiedlu, na terenie całych miejscowości lub na większym obszarze. Możemy utworzyć połączenia na kilka -kilkanaście kilometrów z przepływnością do 100Mb/s lub więcej z agregacją połączeń celem zwielokrotnienia przepływności.
Proponujemy najlepsze rozwiązania sieci bezprzewodowych dla domu i firmy. W ofercie mamy routery i access pointy WiFi do zastosowań domowych, jak również bardziej zaawansowane urządzenia sieciowe.
W naszych sieciach stosujemy głównie rozwiązania firmy MikroTik i Ubiquiti. Marki te zyskały zaufanie klientów na całym świecie, dlatego też możemy Ci je zaproponować jako pewne i sprawdzone rozwiązania. Posiadamy też w ofercie tańsze ale lubiane marki, jak np: TP-LINK, D-Link, itp

Sieciami bezprzewodowymi zajmujemy od ponad 13 lat. Posiadamy duże doświadczenie w technologii bezprzewodowej.

Uruchomimy punkty dostępowe wewnętrzne i zewnętrzne, przeprowadzimy konfigurację routerów przełączników zarządzalnych (switch), mostów, radiolinii oraz zakończeń klienckich; kart i urządzeń CPE.

Dostarczymy i uruchomimy każde urządzenie sieciowe… Uruchomimy dla Ciebie szybką i bezpieczną sieć bezprzewodową.

Proponujemy pewne i sprawdzone rozwiązania MikroTik z systemem RouterOS, oraz urządzenia i oprogramowanie firmy Ubiquiti