web-1668927_640

Strony internetowe, domeny, serwery od 5,99 zł miesięcznie.

Jeżeli czegoś nie ma w internecie, tzn. że to nie istnieje, … 

… dlatego warto mieć stronę w sieci

 

Znacząca większość firm, nawet tych na początku swojej działalności, uruchamia serwis internetowy informujący o danym produkcie, usłudze czy ofercie. Już dawno przyzwyczailiśmy się do wyszukiwania w google informacji o tym co nas interesuje, choćby adresu lub mapy jak dojechać do konkretnego sklepu, czy zakładu. Według szacunków, brak chociaż najprostszej strony internetowej o naszej ofercie odbiera nam ok 60 do 80 % klientów, którzy mogli by do nas trafić gdyby znaleźli naszą firmę w sieci.
Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę, zawierającą m.in. budowę strony internetowej, rejestrację domeny i usługę hostingu, pocztę business e-mail,

Twoja strona będzie oparta o system zarządzania treścią, co oznacza że sam będziesz mógł ją obsługiwać – dodawać i modyfikować zawartość, co nie jest trudniejsze od obsługi Facebook’a.

Koszt uruchomienia strony WWW to tylko 100 zł. Cena nie obejmuje zawartości (tekstu, multimediów).

Jak zamówić stronę www? Nic prostszego. Wystarczy skontaktować się z nami e-mailem, telefonicznie lub przez facebook’a, zostawić kontakt do siebie, a my zajmiemy się resztą.

E-Mail: gtl@gtl.net.pl 
Facebook: www.facebook.com/mygtl
Tel: +48 601 40 08 95