16 lutego 2017

Strony www i Hosting

web-1668927_640

Strony internetowe, domeny, serwery od 4 zł 15 gr. miesięcznie.

 

 

Jeżeli czegoś nie ma w internecie, tzn. że to nie istnieje, … 

… dlatego warto mieć stronę w sieci

 

Znacząca większość firm, nawet tych na początku swojej drogi, uruchamia serwis internetowy informujący o danym produkcie, usłudze czy ofercie. Już dawno przyzwyczailiśmy się do wyszukiwania w google informacji o tym co nas interesuje, choćby adresu lub mapy jak dojechać do konkretnego sklepu, czy zakładu. Według szacunków, brak chociaż najprostszej strony internetowej o naszej ofercie odbiera nam ok 60 do 80 % klientów, którzy mogli by do nas trafić gdyby znaleźli naszą firmę w sieci.
Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę, zawierającą m.in. budowę strony internetowej, rejestrację domeny i usługę hostingu, pocztę business e-mail,

Twoja strona będzie oparta o system zarządzania treścią, co oznacza że sam będziesz mógł ją obsługiwać – dodawać i modyfikować zawartość, co nie jest trudniejsze od obsługi Facebook’a.

 

  • subdomena
  • adresy e-mail (max 5)
  • baza danych SQL
  • serwer www
  • strona www (cms)
TYLKO 50 ZŁ / ROK

 

Koszt uruchomienia strony WWW to tylko 100 zł. Cena nie obejmuje zawartości (tekstu, multimediów).

Jak zamówić stronę www? Nic prostszego. Wystarczy skontaktować się z nami e-mailem, telefonicznie lub przez facebook’a, zostawić kontakt do siebie, a my zajmiemy się resztą.

E-Mail: gtl@gtl.net.pl 
Facebook: www.facebook.com/mygtl
Tel: +48 601 40 08 95