„Jeżeli czegoś nie ma w internecie, tzn. że to nie istnieje, …”
… warto mieć swoją stronę w sieci
Większość firm, nawet tych na początku swojej działalności, uruchamia serwis internetowy informujący o danym produkcie, usłudze czy ofercie. Już dawno przyzwyczailiśmy się do wyszukiwania w google informacji o tym co nas interesuje, choćby adresu lub mapy jak dojechać do konkretnego sklepu, czy zakładu. Według szacunków, brak chociaż najprostszej strony internetowej odbiera nam ok 60 do 80 % klientów, którzy mogli by do nas trafić gdyby znaleźli naszą firmę w sieci.
Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę, zawierającą m.in.
- budowę strony internetowej,
- rejestrację domeny,
- usługę hostingu,
- pocztę business e-mail bez reklam i spamu
Twoja strona będzie oparta o system zarządzania treścią, co oznacza że sam będziesz mógł ją obsługiwać – dodawać i modyfikować zawartość, co nie jest trudniejsze od obsługi Facebook’a.
Koszt uruchomienia strony WWW to tylko 99 zł.
Cena nie obejmuje kontentu, tzn. zawartości – tekstu, multimediów oraz usług hostingu i domeny
Jak zamówić stronę www?
Nic prostszego… Wystarczy skontaktować się z nami e-mailem, telefonicznie lub przez facebook’a, zostawić kontakt do siebie, my zajmiemy się resztą.